Kontakt oss

Besøksadresse:

Ta kontakt for å avtale møte

Postadresse:

Vi foretrekker e-post. Ta kontakt om du ønsker å sende fysisk post til Stiftelsen.

TLF: 902 05 150

E-POST: kontakt@vigirmuligheter.no

KONTAKTPERSON:
Stein Nilsen (styreleder)
mobiltlf. 902 05 150
e-post: Stein.Nilsen@eurojuris.no

ANDRE KONTAKTPERSONER:

Ola M. Løkholm (styremedlem)
mobiltlf. 907 79 176
e-post: olamagnuslokholm@gmail.com

Tore Bjørnå (styremedlem)
mobiltlf. 901 90 880
e-post: tore.bjorna@norbase.no

Rita Kristensen (styremedlem)
mobiltlf. 957 47 435
e-post: rita.kristensen@online.no

Elin Kristine Bøgseth Westvik (styremedlem)
mobiltlf. 412 33 813
e-post: Elin.Westvik@hlk.no

Jan Pippo Santocono (varamedlem)
mobiltlf. 911 66 095
e-post: jan@marios.no

Sandra Bergvik (varamedlem)
mobiltlf. 971 40 142
e-post: sbergvik80@hotmail.com

SUPPORT VED TEKNISKE PROBLEMER WEBSIDE:
Ring 970 77 887 eller 975 86 799