Kontakt oss

Besøksadresse:

Castello, Rikard Kaarbøs gate 17

9405 HARSTAD

Postadresse:

Vi foretrekker e-post. Ta kontakt om du ønsker å sende fysisk post til Stiftelsen.

TLF: 480 37 880

E-POST: kontakt@vigirmuligheter.no

KONTAKTPERSON:
Kristine Drechsler Hansen

Kontortid:
Tirsdag og torsdag kl. 08.00 - 15.30

ANDRE KONTAKTPERSONER:

Stein Nilsen (styreleder)
mobiltlf. 902 05 150
e-post: Stein.Nilsen@eurojuris.no

Ola M. Løkholm (styremedlem)
mobiltlf. 907 79 176
e-post: ola@harstadkulturhus.no

Tore Bjørnå (styremedlem)
mobiltlf. 901 90 880
e-post: tore.bjorna@norbase.no

Anita Tennbakk (styremedlem)
mobiltlf. 975 86 799
e-post: anita@hipphurra.as

Rita Kristensen (styremedlem)
mobiltlf. 957 47 435
e-post: rita.kristensen@online.no

Jan Pippo Santocono (varamedlem)
mobiltlf. 911 66 095
e-post: jan@marios.no

Håvard Tømmerås (varamedlem)
mobiltlf. 450 33 433
e-post: havard@frm.no

SUPPORT VED TEKNISKE PROBLEMER WEBSIDE:
Ring 975 86 799 eller 970 77 887