Kontakt oss

Besøksadresse:

Castello, Rikard Kaarbøs gate 17

9405 HARSTAD

Postdresse:

Vi foretrekker e-post. Ta kontakt om du ønsker å sende fysisk post til Stiftelsen.

TLF: 452 93 729

E-POST: kontakt@vigirmuligheter.no

KONTAKTPERSON:
Line Backer-Grøndahl, daglig leder
mobiltlf.: 452 93 729
e-post: line@vigirmuligheter.no

Kontortid:
Tirsdag og torsdag 09.00-15.00
Besøk etter avtale

ANDRE KONTAKTPERSONER:

Ole T. Andreassen (styreleder)
mobiltlf. 915 71 220
e-post: ole.t.andreassen@online.no

Ola M. Løkholm (styremedlem)
mobiltlf. 907 79 176
e-post: ola@harstadkulturhus.no

Tore Bjørnå (styremedlem)
mobiltlf. 901 90 880
e-post: tore.bjorna@norbase.no

Anita Tennbakk (styremedlem)
mobiltlf. 975 86 799
e-post: anita@hipphurra.as

Stein Nilsen (styremedlem)
mobiltlf. 902 05 150
e-post: Stein.Nilsen@eurojuris.no

Jan Pippo Santocono (varamedlem)
mobiltlf. 911 66 095
e-post: jan@marios.no

Rita Kristensen (varamedlem)
mobiltlf. 957 47 435
e-post: rita.kristensen@online.no

SUPPORT VED TEKNISKE PROBLEMER WEBSIDE:
Ring 975 86 799 eller 970 77 887